Strona główna Książki Zaimportowane Piękna Pani z Fatimy. Historia, świadkowie, miejsca, przesłanie, znaczenie objawień fatimskich

Piękna Pani z Fatimy. Historia, świadkowie, miejsca, przesłanie, znaczenie objawień fatimskich

ks. Leszek Smoliński

KSIĄŻKA

Liczba stron:
108
Oprawa:
broszurowa
ISBN:
978-83-7569-964-7
Rok wydania:
2017
Wydanie:
Wyd. I
Wydawnictwo:
Rafael
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Nowe Towar dostępny 9788375699647 14,90
NASZA
CENA
14,90

DOSTĘPNOŚĆ:

Średnia (Wysyłka w 24h)

Dostawa już od 5,00 PLN

Opis

Piękna Pani z Fatimy to dla prawdziwego czciciela Matki Bożej doskonały elementarz wiadomości o objawieniach fatimskich. Każdy z trzydziestu rozdziałów jasnym, zrozumiałym językiem opisuje różne zagadnienia związane z tym cudownym wydarzeniem, począwszy od przedstawienia samych objawień, przez historię „dzieci fatimskich”, aż po znaczenie cudu dla całego świata. Publikację wzbogaca część poświęcona nabożeństwom pierwszych pięciu sobót miesiąca, co z pewnością pomoże się zaangażować w ten rodzaj modlitwy.

Dla kapłanów oraz katechetów książka może stanowić wspaniałą inspirację do głoszonych homilii, lekcji i rozważań podczas nabożeństw majowych, różańca czy Eucharystii.
 
Treść objawień Matki Bożej w Fatimie w 1917 roku opracowano na podstawie Wspomnień Siostry Łucji zatwierdzonych przez biskupa diecezji Leiria-Fatima w grudniu 2002 roku. 
 
 

Recenzje czytelników

Średnia ocen: Brak ocen

5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Dodaj swoją recenzję

Mam konto

Nie mam konta

Skorzystaj z konta

FACEBOOK

Recenzje czytelników

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. akceptuję